Novinka

MCV čistič vodního kamene a usazenin

  • 1 z 2

MCV (Il Muco Verde di Carlo - ZEP) je čistič na vodní kámen, skvrny od vápníku, mýdla, detergentů a jiných usazenin  v koupelnách, WC apod. Čištění  keramiky, dlaždic, nerezu, skla apod. Vysoce účinný. Zesílený čistící prostředek pro všechny sanitární instalace a zařízení .

 


  • Skladem
350 Kč
Kategorie: Hygiena
 

Přípravek pro bezpečné používání a snadné čištěni povrchů koupelen a WC. Odstraňuje nečistoty, patinu a skvrny od mýdla, detergentů, rzi, bakterií, vápníku ad. v koupelnách, na toaletách a na dalších hygienických zařízeních, i v tvrdé vodě. Bezpečně použitelný i pro chromované povrchy, nerezovou ocel a hliník. Čisti porcelán, neporézní dlaždice atd.

Ekonomické použiti: může se použit neředěny i zředěny. ( Obsah baleni 1 lit. nebo 0,75 lit.) Zanechává příjemnou, čerstvou vůni borovic. Nezanechává žádné skvrny a šmouhy. Obsahuje barevny indikátor: během oplachování nebo ředěni vodou změní barvu z limetkově zelené až po světle modrou. Díky praktickému zúženému hrdlu tzv. "Kachní zobák" (obsah 0,75 lit.) lze nanést všude. Vzhledem k vysoké hustotě produktu ulpí i na svislém povrchu a může působit déle a lépe. Případně misto dočasne překryjeme např ubrouskem.

 POUŽITÍ:

Toalety, pisoáry, koupelny, umyvadla, vodovodní baterie, keramické obklady, proskleni sprchových koutů, bazény, atd. Veškeré provozy komunální, potravinářské, zdravotnické.

 Čištěni a odstraňovani vodniho kamene z WC mísy nebo pisoáru:

Použijte neředěný přípravek.

Používejte ochranné prostředky, jako jsou gumové rukavice a ochranné brýle. Naneste cca. 30 ml přípravku na čištěnou plochu. Také pod okraj mísy. Přípravek podle stupeň znečištěni nechte působit několik minut. Kartáčem dobře vydrhněte. Opláchněte velkým vodou.

 Čištění sprch: (proskleni) k čištěni dlaždic a spár použijte roztok 1% ( 10 ml ) - 5% ( 50 ml ) přípravku s vodou. V závislosti na stupni znečistění nechte působit několik minut. Pokud je povrch velmi špinavý vydrhněte důkladně kartáčem.

 Čištění kovových předmětů v koupelně (Včetně chromu, hliníku a nerezové oceli):

roztok 1% ( 10 ml ) - 5% ( 50 ml ) přípravku ve vodě. Použit roztok a několik minut nechat působit. Můžete použit pěnovou houbičku, popř. kartáč. Opět důkladně opláchněte.

 

OBSAHUJE: Směs minerálních kyselin, emulgátory, detergenty, inhibitory koroze, parfémy a ukazatel poměru naředění.   (Ze zelené se barvi na světle modrou podle poměru naředěni nebo oplachu vodou).

 Typ: zesílený čistící prostředek pro všechny sanitární instalace a zařízení . Barva: limetkově zelená.   Vůně: svěží.   pH <1 Hustota: } 1,15 g / cm 3

 Nepoužívejte na hořčík, zinek a nylon, smalt, porézní, štípané nebo poškozené keramické výrobky jako mramor nebo teraso. Může dojit k jejich poškození.

VYROBENO V EU: ZEP INDUSTRIES B.V. NL.