Elektronický osvěžovač vzduchu

  • 1 z 4

Automatický přístroj ZEP Meter Mist 3000 Plus pro úpravu vzduchu se širokým uplatněním všude tam kde chcete mít příjemné ovzduší. Jeho použití je vhodné například v sanitárních místnostech, veřejných prostorech, restauracích, hotelích, penzionech, úřadech, kancelářích, ordinacích, společenských místnostech a podobně. 

  • 1 500 Kč 200 Kč –13 %
  • Skladem
1 300 Kč
Kategorie: Osvěžovače vzduchu
 

S pohonem na dva monočlánky 1,5V přístroj automaticky pracuje řízený fotobuňkou ve třech režimech: pouze když je světlo, tma nebo nepřetržitě 24 hodin. Interval aplikace vůně můžete nastavit v rozsahu 5, 10, 15, 20, 25 minut. Baterie jsou dodávány s přístrojem.


Obsah náplně je 3.000 dávek, které si přístroj sám počítá a včas Vás upozorní opticky nebo akusticky na její spotřebování. Dosah vůně je cca 170 m3 a na výběr je více druhů vůní, ze kterých si vybere každý nos tu svou oblíbenou a příjemnou!


Přístroj můžete postavit na nábytek nebo připevnit na zeď dodávanými vruty a hmoždinkami. 

Pro veřejné prostory je k dodání zámek, který zabraňuje odcizení.

UPOZORNĚNÍ: Nikdy nedržte přístroj s náplní proti obličeji. Při jakékoliv manipulaci odkloňte přístroj od obličeje a dejte vypínač co nejdříve do polohy OFF ( vypnuto ). Vyvarujete se tak zasažení obličeje nečekanou dávkou parfému