Accusharp - Ostřič nožů - USA

  • 1 z 4

Accusharp - ostřič nožů, (original -Texas - USA).

Speciálně formulovaná ocel obohacená diamantovou složkou. Špičkové vlastnosti tohoto ostřiče využijete v nejrůznějších oborech lidské činnosti, ať už jde o koníčky a záliby nebo o profesionální práci,. Postup: Broušený předmět držíme na pevné podložce ostřím nahoru a přejíždíme brouskem směrem k sobě.


  • Skladem
620 Kč
Kategorie: Příslušenství
 

Nejrychlejší a nejúčinnější ostřič - brousek na světě!


...a také jediný, který kdy budete potřebovat.

Všichni vědí, že se nejlépe pracuje s nářadím, které je ostré. A také ještě víte, že se zraníte snadněji s tupým nožem než s ostrým...Proto Vám nabízíme ACCUSHARP ostřič - brousek, který Vám zajistí údržbu a obnovu břitů na Vašem nářadí. ACCUSHARP je brousek, který Vám pomůže pracovat s perfektně ostrým nářadím!

Špičkové vlastnosti tohoto ostřiče využijete v nejrůznějších oborech lidské činnosti, ať už jde o koníčky a záliby nebo o profesionální práci, vaření, kempování, zahradničení a kutilství. Ocení je i hasiči, záchranáři, mechanici, řezníci, elektrikáři a instalatéři, těžaři a lovci...

Při výrobě brusných částí ACCUSHARPu byla použita speciálně formulovaná ocel obohacená diamantovou složkou. Ta Vám zajistí, že nabroušení nože je záležitostí pár vteřin, lopata Vám bude trvat trochu déle. S ACCUSHARPem je všechno ostření jednodušší.
ACCUSHARP je brousek, který Vám pomůže pracovat s perfektně ostrým nářadím!